Mamy WICEMISTRZA ŚWIATA

Nasz nauczyciel wychowania fizycznego, p. Roman Lichacz, od wielu lat jest instruktorem i zawodnikiem olsztyńskiej Szkoły Chińskich Sztuk Walki „SHAOLIN”. W dniach 7-11 listopada był członkiem 10-osobowej reprezentacji Polski na VII Mistrzostwach Świata Tradycyjnego Kung-Fu w chińskim mieście Emeishan. Wzięło w nich udział ponad 4 tys. zawodników z 52 krajów. Z dumą informujemy, że pan Romek zdobył dwa srebrne medale - jeden w konkurencji form ręcznych (Hua Chuan), a drugi w konkurencji form z bronią różną (halabarda). Nie był to pierwszy wyjazd pana Lichacza na MŚ. W 2010 i 2012 roku zdobył 4 medale (złoto, 2 srebra i brąz). Na tegorocznych Mistrzostwach po raz kolejny udało mu się otrzymać najwyższą notę z całej polskiej reprezentacji. GRATULUJEMY!

24 listopada 2017 r.