10-lecie PASCH

W dniach 19-20 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole 10-lecie Inicjatywy „Schulen : Partner der DSCN7138_1.jpgZukunft”, czyli „Szkoły : Partnerzy Przyszłości”. Inicjatywa tworzy ogólnoświatową sieć szkół PASCH na całym świecie, których zadaniem jest promowanie nauki języka niemieckiego. Od początku wprowadzenia projektu nasza szkoła otrzymuje ze strony Instytutu Goethego duże wsparcie finansowe i edukacyjne, m.in. szkolenia dla nauczycieli, warsztaty dla uczniów, stypendia językowe w Niemczech, wsparcie w realizacji projektów. W ramach obchodów uroczystości grupa uczniów klasy 7a, wspomagana występami uczniów z kl. 5a, 5c i 6c, przygotowała dla wszystkich uczniów naszej szkoły uczących się jęz. niemieckiego wiele atrakcji.
21 czerwca 2018 r.