4 grudnia 2020r.

3 listopada 2020 r.
Mój portret

Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku, 14 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tym razem, ze względu na sytuację epidemiczną, uroczystość miała kameralny charakter. Uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami, którym podziękowali za ich pracę. Ogromną niespodzianką był film nagrany przez panie Paulinę Kowalską i Annę Majewską, w którym role aktorskie odegrali uczniowie klasy 3c, zaśpiewali uczniowie klas 6a i 7n, a taniec „Chocolate” zatańczyły wszystkie klasy 1-3. Pierwszaki też dzisiaj miały swoje święto – zostały uroczyście przyjęte w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 9. Pani wicedyrektor odwiedziła obie pierwsze klasy i dokonała aktu Pasowania Na Ucznia. Dzieci zostały też miło powitane w szkole przez starszych kolegów, otrzymały od nich własnoręcznie wykonane upominki.
21 października 2020 r.