Konkursy plastyczne dla klas 4-6

W miesiącach listopad – grudzień odbyły się trzy konkursy. W szkolnym konkursie fotograficznym pt.,, Zawody dawniej i dziś” pierwsze miejsce zajął Krystian Dawidko z klasy 4a, miejsce drugie Arkadiusz Krzyżański klasa 5c.Trzecie miejsce przypadło Lidii Więckowskiej z klasy 6D. Wyróżnienie otrzymała Anna Łobaczewska z klasy 6D. Klasa 5 uczestniczyła w szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska – moja ojczyzna”.1.miejsce zdobył Antoni Gużyński 2. miejsce zajęła Oliwia Gieryk 3.miejce przypadło Robinowi Kosk. Przyznano też wyróżnienie, otrzymała je Milena Zglejc 3.Tradycją naszej szkoły jest organizowany od wielu lat konkurs plastyczny dla klas 4 pt.,, Kartka do św.Mikołaja”.Wyniki konkursu:1 miejsce Wiktor Romańczuk 4b,2 miejsce Hubert Fraitag 4a, 3 miejsce Artur Kulesza 4a. Wyróżnienie : Martyna Sosnowski 4b, Błażej Staniaszek 4a, Ignacy Sztern 4a. Wszystkim młodym artystom serdecznie gratulujemy !
21 grudnia 2020 r.