Osiągnięcia naszych uczniów

Laureaci i finaliści WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021 Agata Ćwikła - LAUREATKA Konkursu z języka niemieckiego, Karolina Suszek - LAUREATKA Konkursu z języka niemieckiego, Maciej Markowski - LAUREAT Konkursu z matematyki, Wiktoria Zdun - LAUREATKA Konkursu z matematyki, Maciej Markowski - LAUREAT Konkursu z fizyki, Krystyna Glińska - FINALISTKA Konkursu z języka niemieckiego, Wiktoria Zdun - FINALISTKA Konkursu z języka niemieckiego, Maciej Markowski - FINALISTA Konkursu z języka niemieckiego, Karol Michalina - FINALISTA Konkursu z informatyki, Maciej Markowski - FINALISTA Konkursu z informatyki. Serdecznie gratulujemy uczniom, ich rodzicom i nauczycielom.
24 marca 2021 r.