Programy : Lekkoatletyka dla każdego

15 października 2018 r.
Mój nauczyciel

8 października 2018r.
Kuratoryjne konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2018/2019.

5 października 2018 r.
Rrocznica powołania Służby Zwycięstwu Polski

4 października 2018 r.
Lekcja patriotyzmu

1. W roku szkolnym Szkoła Podstawowa Nr 9 w Olsztynie przystąpiła do Programu „Lekkoatletyka dla każdego”, w którym brać udział będą po dwie klasy 1,2 i 3.

2. W październiku nauczycielki klas I-III wzięły udział w szkoleniu przygotowanym przez organizatorów programu. Spotkanie przebiegało w miłej, sympatycznej atmosferze i podzielone było na dwie części. Na początku nauczycielki zaznajomiono w główną ideą i sposobem realizacji projektu, natomiast druga część była poświęcona części praktycznej, podczas której uczestnicy po krótce przypominali sobie wszystkie niezbędne elementy wykorzystywane podczas wychowania fizycznego ćwicząc na sali gimnastycznej.

3. Organizatorzy uroczyście wręczyli niezbędny sprzęt do prowadzenia zajęć lekkiej atletyki podczas oficjalnego eventu, który odbył się w naszej szkole. Dzieci z klas realizujących program miały możliwość wzięcia czynnego udziału w mini zawodach. Zabawie towarzyszyła nutka zdrowej rywalizacji oraz wiele emocji.

4. Wychowawcy kas I-III biorący udział w programie będą realizować zajęcia z zakresu lekkiej atletyki 1 x w tygodniu.

5. 16.XI. odbyły się zawody wszystkich szkół biorących udział w programie. Miały one miejsce w Sportowej Hali Urania w Olsztynie. Warto nadmienić, że w zabawie brało udział 12 olsztyńskich szkół z klas II i III. MY zajęliśmy zaszczytne II miejsce. Wiwatom i okrzykom radości nie było końca.

6. 22. XI w SP 25 odbyły się zawody dla klas I pomiędzy olszyńskimi szkołami realizującymi program.

2.JPG     3.JPG       5.jpg