Programy : Szkoła w pilotażu programowania

15 października 2018 r.
Mój nauczyciel

8 października 2018r.
Kuratoryjne konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2018/2019.

5 października 2018 r.
Rrocznica powołania Służby Zwycięstwu Polski

4 października 2018 r.
Lekcja patriotyzmu

W 2016 roku Szkoła Podstawowa nr 9 przystąpiła do pilotażu programowania. Jego celem jest sprawdzenie w praktyce szkolnej wprowadzenia programowania do szkół w formie innowacji pedagogicznej. Od 1 września realizowane są trzy innowacje: "Mały programista" (edukacja wczesnoszkolna w klasach 2a i 2b), "Programowanie - nietrudne zadanie" (zajęcia pozalekcyjne w klasach 1-3) i "Podróż do świata programowania" (zajęcia pozalekcyjne w klasach 4-6).

/Innowacja_Mały programista - zajęcia komputerowe.pdf Innowacja_Mały programista - zajęcia komputerowe.

/Sprawozdanie1.pdf Sprawozdanie z realizacji innowacji pedagogicznej "Mały programista– zajęcia komputerowe"

/Innowacja_Pdróż do świata programowania.pdf Innowacja_Podróż do świata programowania.

/Sprawozdanie2.pdf Sprawozdanie z realizacji innowacji pedagogicznej "Podróż do świata programowania"

/Innowacja_Programowanie nietrudne zadanie.pdf Innowacja_Programowanie nietrudne zadanie.

/Sprawozdanie3.pdf Sprawozdanie z realizacji innowacji pedagogicznej "Programowanie – nietrudne zadanie"

Film - sprawozdanie z innowacji SP9_Olsztyn