pracownicy :: nauczyciele
Aktualności


17 października 2018 r.
Dzień Papieski

17 października 2018 r.
Dzieło Nowego Tysiąclecia

15 października 2018 r.
Mój nauczyciel

8 października 2018r.
Kuratoryjne konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2018/2019.

5 października 2018 r.
Rrocznica powołania Służby Zwycięstwu Polski

4 października 2018 r.
Lekcja patriotyzmu


Nazwisko i imięPrzedmiot
Adamus Aleksandra
logopeda
Angielska Marzenaedukacja wczesnoszkolna
Biarda Anna
świetlica
Brzostek Anna
historia
Bubel Renata
świetlica
Chechłowski Adam
wychowanie fizyczne
Chojnowska Anna
j. polski, etyka, wychowanie do życia w rodzinie
Ciechowska Joannamatematyka, przyroda
Dąbrowska Katarzynaedukacja wczesnoszkolna
Dębska Jolantareligia
Dumińska Bożena
język niemiecki
Dutka Ewa
fizyka
Dzundza - Dębska Małgorzataj. polski, historia
Ejsmont-Wollboldt Grażynaj.polski, historia, wychowanie do życia w rodzinie
Fiedorowicz Beatabiblioteka
Goliszewska Barbara
język niemiecki
Gołaszewska Elżbieta
świetlica
Jankowska Barbaramuzyka
Jarczewska Małgorzata
edukacja wczesnoszkolna
Kapela Marta
nauczyciel wspomagający
Kowalewska Joanna
psycholog szkolny
Kowalikowska Anna
j. niemiecki, nauczyciel wspomagający
Kowalska Paulina
edukacja wczesnoszkolna
Krzyżak Dorotajęzyk niemiecki
Kuczma Małgorzata
edukacja wczesnoszkolna
Kuncewicz Ilona
nauczyciel wspomagający, świetlica
Lewandowska Marlena
język polski
Lichacz Romanwychowanie fizyczne
Lipińska Judyta
edukacja wczesnoszkolna
Lubojemska Jolantainformatyka
Maj Monika
język angielski
Makowski Grzegorz
informatyka, technika
Nowacka Agnieszkaterapia pedagogiczna, logopedia
Popławska Urszula
geografia
Raubo Marta
edukacja wczesnoszkolna
Rozmianiec Annaedukacja wczesnoszkolna
Ruszczyk Anna
świetlica
Ruta Ewa
świetlica
Rychlik Joannaterapia pedagogiczna, logopedia
Solis Irenareligia
Staszków Lidia
wychowanie fizyczne
Szabla Monika
wychowanie fizyczne, technika
Tańska Marzena
pedagog szkolny, doradca zawodowy
Tymofiejczyk Monika
geografia
Wadas Agnieszkaplastyka, świetlica
Waśniewska Maria
matematyka,
Wąsowicz Grażyna
przyroda, biologia
Wencka Emilia
chemia
Wojciechowska Małgorzata
matematyka, przyroda
Wójcicka Martyna
j. angielski
Wójcik Ewa
j. polski, historia
Wróblewska Martyna
matematyka, informatyka, świetlica
Zaborowska Marzena
świetlica

NAUCZYCIEL


copyright © Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie | zaloguj
    facebook    BIP    EPUAP    Olsztyn - portal miejski