18 stycznia 2018 r.

26. finał WOŚP

14 stycznia 2018 r.

16 stycznia 2018r.
Harmonogram zebrań z rodzicami w dniu 17.01.2018r.

11 stycznia 2018 r.
Kolędowania czar...

Na tropie języka niemieckiego

W środę, 26 kwietnia uczniowie klasy 5c uczestniczyli w pierwszych warsztatach z cyklu "Na tropie DSC03287_1.jpgjęzyka niemieckiego w gwarze i kulturze warmińskiej. Jak język niemiecki zadomowił się w Olsztynie.". Uczniowie poznali historię j. niemieckiego na Warmii, wysłuchali legendy o patronie Olsztyna czytanej przez lektora Uwe Hahnkamp ze Związku Stowarzyszeń Niemieckich Warmii i Mazur. Zrozumienie treści legendy w języku obcym ułatwiły rekwizyty, słowniczek oraz "postać" św. Jakuba towarzyszącego uczniom podczas warsztatów oraz karty pracy. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali znaczki ze słówkami w j. niemieckim. Warsztaty przygotowały p. A. Derda- specjalista do spraw współpracy z Instytutem Goethe i p. B. Dumińska w ramach projektu Biblioteki Wojewódzkiej w Olsztynie, Biblioteki Niemieckiej i Medioteki Języka Niemieckiego.

27 kwietnia 2017 r.