Szkolna wycieczka do Austrii

W dniach 8-11 maja odbyła się szkolna wycieczka do Wiednia dla uczniów klas 4-6. Pomimo długiejWiede___1.jpgpodróży warto było uczestniczyć w wyjeździe. W drodze do Austrii uczestnicy zwiedzili Zoo Safari w Czechach. W Wiedniu spędzili aż dwa dni. Oprócz tradycyjnego zwiedzania zabytków i spaceru po centrum miasta, odwiedzili Hofburg i Schonbrunn. Ciekawych przeżyć dostarczyły też Muzeum Historii Naturalnej i słynny wiedeński Prater, czyli park rozrywki. Uczniowie odwiedzili również historyczne wzgórze Kahlenberg. Jednak największą atrakcją okazał się Interaktywny Dom Muzyki. Wszyscy wrócili do domu z pamiątkami i miłymi wspomnieniami. Zdjęcia z wycieczki wkrótce będzie można obejrzeć na stronie szkoły w zakładce PASCH.

18 maja 2017 r.