Podsumowanie pilotażu programowania

W dniach 28-29 września w Warszawie odbyła się konferencja dla nauczycieli i dyrektorów szkół, które KPacholak_FRSE_eTwinning_0378_1024x683_1.jpgw ubiegłym roku szk. przystąpiły do programu MEN "Szkoła w pilotażu programowania". Wręczono nagrody i wyróżnienia za najciekawsze innowacje pedagogiczne wyłonione przez komisję ekspertów w Ministerstwie Edukacji Narodowej - po jednej z każdego województwa. Z radością informujemy, że z województwa warmińsko-mazurskiego wyróżniona została innowacja "Programowanie - nietrudne zadanie" zrealizowana przez panie Małgorzatę Kuczmę i Jolantę Lubojemską. Nasze nauczycielki odebrały nagrodę oraz wzięły udział w ciekawych warsztatach przybliżających metody nauki kodowania na różnych etapach kształcenia i z użyciem rozmaitych narzędzi.Gratulujemy sukcesu!

6 października 2017 r.