18 stycznia 2018 r.

26. finał WOŚP

14 stycznia 2018 r.

16 stycznia 2018r.
Harmonogram zebrań z rodzicami w dniu 17.01.2018r.

11 stycznia 2018 r.
Kolędowania czar...

Wyniki szkolnego konkursu twórczości jesiennej klas III

W październiku uczniowie wszystkich klas III inspirowani dynamicznymi zmianami w przyrodzie w czasie images_1_1.jpg  jesieni tworzyli własne teksty literackie. Nad niezwykłą twórczością dzieci pochyliła się komisja w składzie: p. Beata Fiedorowicz, p.Małgorzata Dzundza – Dębska i p.Małgorzata Jarczewska. W dziedzinie poezji nagrody otrzymują: Szymon Bruzda III c Hanna Kluczyńska III c Amelia Czaban III a Martyna Formela III b Amelia Rosińska III c Aleksandra Przybylska III c Magdalena Wiśniewska III e W dziedzinie prozy wyróżnienia otrzymują:Natalia Czubkowska IIIa Aleksandra Sołkiewicz III d Komisja miała trudne zadanie, bo wszystkie prace były ciekawe. Gratulujemy więc wszystkim uczestnikom konkursu. Zachęcamy do dalszych prób pisarskich.

3 listopada 2017