Dzień tolerancji

15 listopada w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Tolerancji i Życzliwości. Tego dnia starsze klasy 23760264_1542373042524312_1505932603_o_1.jpgodwiedziły młodsze i wspólnie prowadziły zabawy, mające na celu zintegrowanie wszystkich uczestników oraz pokazanie, że wystarczy tak niewiele, aby zbudować pozytywne relacje międzyludzkie. Zwieńczeniem zajęć było odrysowanie, przez każdego ucznia, własnej dłoni i napisanie na niej życzliwego i miłego słowa, które następnie zostały powieszone na szkolnym korytarzu. Każda okazja jest dobra do tego, żeby być życzliwym, szanującym i otwartym na innych. Wystarczy jedynie uczynić drobny gest w stronę drugiego człowieka poprzez ciepły uśmiech, miłe słowo, uprzejmość, okazanie empatii, czy przyjazne nastawienie. Wyzwólmy w sobie pozytywną energię, pokażmy, że życzliwy znaczy szczęśliwy!

21 listopada 2017 r.