18 stycznia 2018 r.

26. finał WOŚP

14 stycznia 2018 r.

16 stycznia 2018r.
Harmonogram zebrań z rodzicami w dniu 17.01.2018r.

11 stycznia 2018 r.
Kolędowania czar...

Znam moje miasto

27 listopada w Szkole Podstawowej nr 11 w Olsztynie odbyła się XVI edycja Międzyszkolnego DSC04655_1.JPGKonkursu Wiedzy o Olsztynie „Znam moje miasto” organizowanego m. in. przez Narodowy Instytut Dziedzictwa pod honorowym patronatem Prezydenta Olsztyna. W tym roku po raz pierwszy w konkursie wzięli udział uczniowie klas 5-7 szkół podstawowych. "Dziewiątkę" reprezentowali: Karol Michalina, Maja Ordecha, Hubert Perwejnis i Michał Zieliński z klasy 5c oraz Maciek Markowski z klasy 5a. Przygotowując się do konkursu uczestnicy wzięli udział w warsztatach, podczas których zwiedzając Zamek w Olsztynie, poznawali historię Mikołaja Kopernika. Drugim etapem były zajęcia z historii powstawania miasta i jego najważniejszych zabytków. Po zaprezentowaniu przygotowanego herbu Olsztyna, ułożeniu z puzzli znanego obiektu i odpowiedzi na pytania jury przyznało 1 miejsce naszym reprezentantom. Warto dodać, że byli to najmłodsi uczestnicy konkursu, a do tych niełatwych zmagań przygotowała ich pani Małgorzata Wojciechowska. Serdecznie gratulujemy!

28 listopada 2017 r.